قوانین و مقررات

قوانین کاربران

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از گیلان تخفیف را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید نمایند. عضویت در گیلان تخفیف و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.


ماده ۱
افراد برای عضویت در گیلان تخفیف و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن شماره موبایل کد تایید عضویت به شماره موبایل ارسال می‌شود که کاربران با وارد نمودن آن، به صفحه بعدی که اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی و آدرس پست الکترونیکی را دریافت میکنند مراحل عضویت را تایید و تکمیل می کنند.
• تبصره ۱
تنها اشخاص حقیقی حق عضویت در سایت را دارند.
• تبصره ۲
صرف عضویت در گیلان تخفیف دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
• تبصره ۳
عضویت در گیلان تخفیف رایگان است.
• تبصره ۴
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در گیلان تخفیف امکان‌پذیر نیست، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و گیلان تخفیف هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
• تبصره ۵
هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در گیلان تخفیف می باشد.


ماده ۲
افراد بالای ۱۸ سال تمام حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در گیلان تخفیف دارند.
• تبصره ۱
عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در گیلان تخفیف را ندارند.
• تبصره ۲
رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و گیلان تخفیف هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.


ماده ۳
رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است ، کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، گیلان تخفیف در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
• تبصره ۱
نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت در گیلان تخفیف ارائه داده است. بنابراین گیلان تخفیف در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.


ماده ۴
به منظور رفع مشکلات فنی و یا هر نوع مشکل دیگری، گیلان تخفیف به‌طور موقت غیرقابل دسترس می‌شود و کاربران حق هیچگونه اعتراضی ندارند.
• تبصره ۱
گیلان تخفیف این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های خود را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای خود و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.


ماده ۵
تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.


ماده ۶
کاربر نباید در گیلان تخفیف اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در گیلان تخفیف اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از گیلان تخفیف را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.


قوانین مدیران

کلیه تخفیف دهندگان در گیلان تخفیف موضف به نصب این اپلیکیشن و استعلام و منقضی کردن کوپن های تخفیف در هتگام ارائه کوپن توسط مشتری میباشند
ثبت نام در این اپلیکشن تنها توسط اوپراتورهای گیلان تخفیف صورت میپذیرد
عدم منقضی کردن کوپن توسط تخفیف دهنده به منزله عدم استفاده آن میباشد و گیلان تخفیف هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد

گیلان تخفیف خود را متعهد به حفاظت از حریم خصوصی همه مدیران می داند و ما به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به حریم خصوصی شما، هیچگونه اطلاعاتی اعم از نام کاربری و رمز عبور ، اطلاعات فروش ، محصولات و مبالغ دریافتی نزد گیلان تخفیف محفوظ خواهد ماند

جهت جلوگیری از مشکل و سو استفاده های احتمالی در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود دقت کنید