تخفیف های شهر آستارا

شهر آستارا یک شهر شلوغ و پر جنب و جوش در مرز آذربایجان و ایران است. این شهر با ساحل های زیبا، کوه های فوق العاده و تاریخ فرهنگی ثروتمندش در میان همه شناخته شده است. اما علاوه بر زیبایی طبیعی، می توانید از مراکز خرید و تفریحی شهر آستارا با تخفیفات عالی به منظور مخفف کردن هزینه های خود باشید.


از جمله بهترین راه ها برای یافتن تخفیف های شهر آستارا، مراجعه به  گیلان تخفیف و دریافت تخفیف های مدنظرتان است. درشهر آستارا تمامی محصولات تازه تا صنایع دستی ساخته شده و همه چیز ارائه می شود و شما می توانید محصولات را با یک قیمت کوچکتر از آنچه در فروشگاه پرداخت می کنید بخرید. همچنین شما می توانید با فروشندگان به تفاوت بیشتری بین قیمت ها مذاکره کنید.

از ویژگی های برجسته آستارا، می توان به موقعیتش در نزدیکی دریای خزر می که آب های شفاف و سواحل شنی آن برای کیت سورفینگ، قایقرانی و صید ماهی مناسب است، در حالی که چشم انداز زیبای ساحل را در خود جای داده است.علاوه بر زیبایی طبیعت، آستارا همچنین محل بسیاری از جاذبه های تاریخی است که به میراث فرهنگی غنی آن اشاره دارد.


معروفترین این جاذبه ها، قلعه آستاراست که به قرون هجدهم بر می گردد و یکبار به عنوان قلعه نظامی به کار گرفته شده بود. بازدیدکنندگان می توانند با بازدید از انقاضای قلعه و آشنایی با تاریخ شهر، چشم انداز پانورامایی از منطقه پیرامونی را نیز شاهد شوند.